Shainy & Blog

1. ledna 2012 v 21:16 | Shainy

Blog

Byl založen 26. prosince, ale narozeniny bude slavit 1. ledna, protože tenhle den byl v jeho krátké existenci osudový. Nebo pořád je? Nejprve to měl být blog ve stylu deníčku nebo fashion blog. A zatím to vypadá, že to bude povídkový a knižně zaměřený blog. Zalíbilo se mi pár blogů, které dělají recenze na knihy, vytvářejí projekty a komunitu milovníků knih. Taky jsem do ní patřila.. a snad se navrátím ke starým dobrým knihám. :]
Designy si dělám sama. Nemám ráda moc přehnanou grafiku a miluju černé pozadí a bílé písmo. Potom jen dosadím vhodné záhlaví a barvu, a nějak to zpracuju do sebe. Myslím, že víc ode mně čekat nejde.
Blog je chráněn autorským právem. Takže prosím nekopírujte recenze, postřehy a povídky. Stručný děj u knih a ukázky z knihy, kopírovat můžete. Na to si autorské právo nedávám a vlastně ani nemůžu.

Autorka

Mé jméno je Lucie a už více jak 13 let se nacházím na severní moravě. Od září studuju na šestiletém gymnáziu.
Moje blogová minulost je dost pestrá. Ať už bych zapátrala nad svým přezdívkami nebo tématikou svých bývalých blogů. Začínalo to zkopírovanými obrázky a texty, až přes kusovky a pixelky, poté deníčky a fotografie až přes anime (zvlášť yaoi), ezoretiku, politiku (?) , povídky a nebo to (většinou) pokračovalo sentimentálníma žvástama. Ale nemůžu říct, že bych neměla zkušenosti, ale taky v čem, že jo. Psát články neumím dodnes a povídky ty se mi nedaří. Focení mi nejde a politice nerozumím. Umím nastavit nějaký design a hlavně už netapu v blogovém světě jako kdysi. Takže snad se to povede aspoň s tímhle blogem. :]

Vždycky jsem milovala filmy a poslední dobou i seriály. Anime bysme měli vynechat, protože by bylo hodně nadlouho. Sice mám nejraději yaoi, ale Queer as Folk je živé (což je plus). U L word jsem nevydržela, doslova mně to deprimovalo. Nově jsem objevila True Blood, uvidíme jestli na to bude čas. Filmy si vybírám podle toho, co nabídne televize nebo CSFD a pokud bych měla vybrat oblíbené žánry, tak určitě animované pohádky, komedie, katastrofické, rodinné a občas i české filmy a pohádky. To na co se nedívám, je třeba drama a horor, thriller jen pokud se tam objevují upíří nebo vymítači ďábla (viz. Constantine).

Blog jsem založila proto, že mi to prostě chybí. Chybí mi blogování a kapínek to bude mojí lví povahou. Toužím po obdivu a úspěchu, jako každý lev. Ještě k tomu jsem sangvinik, takže u ničeho nevydržím. Myslím si, že tenhle blog by mohl mít šanci, ale nechci nic zařeknout.

Nenapíšu něco ve smyslu, že důvod proč bych chtěla rozjet knížní blog je ten, že miluju knihy a díky Rowlingové jsem poznala svět fantasy. Nebo snad že díky yaoi píšu povídky. Mám ráda blogování. A knihy jsou podle mně, dost blízko mé duši, tak snad po půlroce neřeknu "bye".

Kontakt

Icq : 603684886
Fb: když jsi napíšete :]
 


Anketa


Komentáře

1 myanmar | Web | 3. ledna 2012 v 19:20 | Reagovat

Přeju hodně štěstí s knižním blogováním :) Já se do "knižních" článků propadám tak nějak...skoro bych řekla omylem :D Původně měl být blog zaměřený na víc věcí, ale ty knnihy tomu prostě vedou :D Nejspíš to bude tím, že je nedám z ruky, a tak o nich mám přirozeně nejvíc co říct :)

2 VeEee | Web | 4. ledna 2012 v 21:25 | Reagovat

Přeji hodně štěstí v knižním blogování :)

3 vestec | Web | 12. ledna 2012 v 14:43 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama